magazín

Farma Michael nabízí uspořádání svateb i firemních večírků

PR články

Krásných míst, kde by se mohla konat vámi vysněná svatba v přírodě existuje mnoho, termíny je však nutné zajednávat dlouho dopředu. Na dobré se však vyplatí počkat, výsledkem pak může být nádherná slavnostní atmosféra, dokonalý servis a krásná výzdoba celého prostoru, doladěná do posledního detailu. Krásná však může být nejen svatba, ale také důležité firemní jednání či jiné akce.

Na co všechno se můžete těšit ve svatební den

Láska prochází žaludkem a jak je známo, hlad na dobré náladě nepřidává. O špičkovou gastronomii se postarají školení kuchaři znalí svého oboru a k prezentaci připraví vše, co vám na očích uvidí. Personál Farmy Michael se postarají také o nádhernou výzdobu, která bude zahrnovat nejen přípravu obřadního místa či tabule, ale bude sahat až k příjezdové cestě areálu. Svatební hosty bude možné ubytovat ve stylových pokojích. Celý den je ze strany personálu Farmy Michael zaznamenávat ať už prostřednictvím fotografa, tak i kameramana. Vaše svatba bude dokonalá a vy i svatební hosté na ni budete v dobrém ještě dlouho vzpomínat.

Nabídka pro firmy

V životě existuje mnoho významných dnů, které se však netýkají pouze osobního, ale také pracovního života. Rádi byste v rámci firemní akce uspořádali kongres, workshop nebo jednání důležitých obchodních partnerů? Hledáte reprezentativní prostory, ve kterých vám bude poskytnuta veškerá péče a vy se budete moci 100% věnovat činnostem, kvůli kterým jste se sešli? Na Farmě Michael budete jistě uspokojeni.

Kromě firemních akcí je možné uspořádat zde také vánoční firemní večírek až pro 500 osob, pokud se má konat v interiéru. Jestliže jste ale v posledních letech pořádali vánoční večírek v létě, protože v zimě byla pandemická situace nepříznivá, nabídneme vám prostory až pro 1 000 osob. Neváhejte a dopřejte si špičový servis na Farmě Michael.

aktualityaktuality
PR články

Mohlo by Vás zajímat

Redakční výběr