magazín

Nejlepší valentýnský večírek, když chcete být originální

PR články

Svátek svatého Valentýna pozvolna zdomácněl i u nás. Proč si letos neuspořádat rovnou tematickou valentýnskou párty?

Jen růžová to může být

Valentýnský večírek můžete pojmout různým způsobem. A pozor, rozhodně neplatí, že tento svátek je jen pro zamilované hrdličky. Můžete se třeba sejít s rodinou nebo si uspořádat veselou párty pro nezadané. Ostatně zamilovaní nejspíš budou chtít o Valentýnu dělat to, k čemu byl původně určen, tedy slavit se svým protějškem.

Zkuste tentokrát všechny klasické symboly pojmout s vtipem a nadsázkou. Nemusíte se bát maximálního kýče, tentokrát může být prostor tak sladký, až vás rozbolí doslova zuby. Růžové a třpytkám se meze nekladou.

Začněte tak nejlépe už u samotného párty stanu. Vyberte si samozřejmě vhodný rozměr, poslouží stan 6 x 4 m nebo větší provedení stanu 8 x 4 m. Když Valentýn, tak samozřejmě jedině v růžovém provedení. Pokud uděláte z recesistických večírků tradici, vyplatí se vám nechat opláštění i potisknout. Svůj stan 6 x 4 m můžete nechat ozdobit třeba srdíčky, medvídky či potiskem rtů.

Ostatně srdce by měla vévodit celému prostoru a mohou být skutečně všude: Na ubrusech a ubrouscích, papírových kelímcích a táccích, ale třeba i na vázách s květinami. Hostům připravte čelenky s květinami, srdíčky nebo rozvernýma zaječíma ušima.

Valentýna můžete pojmout s humorem

Na stůl můžete servírovat cookies nebo sladké bonbóny ve tvaru srdce, cupcakes s růžovou polevou a další občerstvení. Uplatnění ale najde i slané pohoštění, třeba nachos s cibulí a česnekem. Ostatně, líbat se na této akci nejspíš nebudete. Dát si můžete i pizzu se salámem vykrájeným do tvaru srdce. K Valentýnu rozhodně patří víno, jak jinak než růžové. Oblíbeným doplňkem večírků jsou i nerozbitné plastové sklenice na víno v tomto odstínu.

Prostor můžete ozdobit srdíčky nastříhanými z papíru, klasickými balónky nebo girlandami a nezapomeňte nejlépe ani na obřího plyšového medvěda.

Co se týče zábavy, pouštět si můžete různé „antizamilované“ songy. Doporučujeme na playlist zařadit klasiku You Give Love a Bad Name od Bon Jovi anebo hymnu všech nezadaných dam Single Ladies od Beyoncé.

aktualityaktuality
PR články

Mohlo by Vás zajímat

Redakční výběr