magazín

Nábytek z dubu vyrobený v Česku

PR články

Hledáte do své domácnosti skutečně kvalitní nábytek, o jehož životnost ani kvalitu se nebudete muset obávat, obrovským benefitem však bude také jeho krásný a nadčasový vzhled? V takovém případě vám s radostí představujeme dubový nábytek, o jehož výrobu se zasluhuje český výrobce Nábytek z dubu. Na internetových stránkách najdete široký výběr, který představuje výbavu do celé domácnosti. Na nejoblíbenější a nejčasněji objednávané kousky se teď pojďme podívat, stejně tak ale na to, proč je důležité nepodceňovat péči o ně.

Proč si pro výbavu domácnosti vybrat právě dubový nábytek

Dub, jakožto materiál, ze kterého je vyráběn nábytek, je využíván velmi často. O jeho kvalitě se ví již od dob bitev na mořích, kdy byly právě z tohoto dřeva vyráběny bitevní lodě. Své místo si proto v produkci ze dřeva drží dodnes.

V nabídce Nábytek z dubu najdete výbavu do každého pokoje, co v žádném případě nesmí chybět, je komoda masiv dub. Ať už hledáte větší nebo menší komodu plnou šuplíků, nebo dáváte přednost spíše policovému systému, v tomto internetovém obchodě si vyberete. Svému vkusu můžete navíc přizpůsobit také barevný nádech dřeva, který krásně doplní interiérové prostory.

Pokud se rádi scházíte s přáteli nebo s rodinou a součástí těchto setkání jsou také hostiny, pod kterými se prohýbají stoly, rozhodně nepřehlédněte jídelní stoly z masivu. V nabídce je najdete v rozkládací, ale také nerozkládací variantě, konečný výběr na základě potřeb je samozřejmě zcela na vás. Jídelní stůl masiv dub však bude perlou každé jídelny, ve které se sejde parta dobrých přátel anebo rodinní příslušníci u nedělního oběda.  

Jak o nábytek z dubového dřeva pečovat

Nábytek z masivu je pověstný svou dlouhou životností, avšak chcete-li, aby byl po dlouhé roky také krásný, je potřeba o něj náležitě pečovat. V péči dbejte na pravidelné stírání prachu za pomoci suchého, bavlněného hadříku. Tato péče zabere jen pár minut týdně, nábytku však přidá na kráse i na životnosti. Podobné benefity docílíte také pravidelným, alespoň jednou za rok aplikovaným nátěrem z vosku nebo oleje. Nábytek z masivu tak dostane nový lesk a ochrannou vrstvu, která zabrání lehkým oděrkám z běžného používání, navíc.

aktualityaktuality
PR články

Mohlo by Vás zajímat

Redakční výběr