magazín

Doplňky pomáhají vyladit vzhled interiéru

PR články

Každý z člověk se chce ve svém domově cítit příjemně. K tomu potřebujeme také hezké prostředí kolem sebe, které nám pomáhají doladit různé dekorace a doplňky.

Atmosféra dělá domov

V časopisech o bydlení se často setkáme s fotkami moderně zařízených místností, které ale působí studeně a rozhodně v nás nevyvolávají atmosféru domova a pocit útulnosti. Vše je téměř sterilně čisté a praktické, ale dlouhodobě bychom se v takovém prostoru necítili dobře. Atmosféru totiž pomáhají vytvořit různé doplňky a dekorace, které vytváří domov a prostor, kde se cítíme dobře i příjemně nejen my, ale také naše blízcí a návštěvy. Samozřejmě nemůžeme ignorovat veškeré požadavky na funkčnost dané místnosti, v ložnici musí být postel a v obýváku nejspíše oceníme sedačku a konferenční stolek, dekorace jsou ale pak již jen na nás. Na jídelní stůl tak můžeme umístit například košík na ovoce, ve kterém najdeme čerstvé ovoce a třeba i ořechy a máme tak zdravé sladkosti vždy po ruce. Celkový vzhled jídelny nebo kuchyně pomohou doladit podsedáky na židle, ubrus ve stejném designu, závěsy a pokojové květiny, které vzhled místnosti odlehčí.

Drobnosti mění vzhled

Obývací pokoj, který bývá jakýmsi středobodem každé domácnosti a scházíme se v něm s rodinou i přáteli. Pak musíme myslet nejen na praktičnost, ale i na pohodlí. Stačí změna drobných doplňků a celý prostor získá naprosto nový vzhled. Pro vytvoření romantické atmosféry tak stačí přidat svíčky a svícny, které na večer zaplaví prostor mihotání plamenů. Milovníci barev si zase dopřejí různé výrazné polštářky na pohovku, které lze sladit například i s obrazem.

Vzhled místnosti vždy ovlivňuje to, jak se v ní cítíme. Bez ohledu na módní trendy bychom tak měli vybírat dekorace, které nás oslovují a pomáhají, aby se nám doma líbilo a cítili jsme se tam příjemně.

aktualityaktuality
PR články

Mohlo by Vás zajímat

Redakční výběr