magazín

Jak zhubnout bříško za 3 dny?

PR články
Vsaďte na správné stravování !

Nejdůležitější stránkou při hubnutí je jednoznačně obsah vašeho talíře. Podívejte se do své chladničky kritickým okem a zbavte se všech potravin, které by vás na cestě za vysněnou postavou mohli lákat. Nedělejte to zítra, udělejte to hned. Co se dá, zamrazte, co se nedá, rozdejte. Bez milosti se zbavte všech nástrah a lákadel. Všechny, kterým neodoláte, si ponesete s sebou na pase, bocích, stehnech.

Nafouknuté břicho vyřeší vláknina

Určitě víte, že se máte vyhnout nejen sladkostem, chutným koláčem, ale i slazeným nápojem. Pokud konzumujete hodně rafinovaného cukru, játra zaplavíte fruktózou a ta je nucena přeměnit ji na tuk. Zaměřte se na ovoce, které obsahuje mnoho vitamínů a vlákninu. Ta se postará o pocit nasycení, který déle vydrží a také o pravidelné vylučování. To je nutné, jinak máte břicho zbytečně nafouknuté.

Kromě cukru se ve dnech pro vaše ploché bříško vyhněte i mouce, pokud, tak sáhněte po celozrnných výrobcích.

Na cestě za dokonalým bříškem nezapomínejte na dostatečný příjem bílkovin. Kromě toho, že vás zasytí dodají vám potřebnou energii, abyste zvládli i nezbytnou fyzickou námahu v podobě cvičení. Naservírujte si libové maso, ryby, vejce, sýry, mléčné výrobky a klidně i proteinový nápoj.

Smoothie nastartuje vaše hubnutí

Jeden den bez jídla vám prospěje. Nejezte, ale pijte! V jednom sklenici smoothie do sebe dostanete celodenní dávku ovoce a zeleniny. A takových sklenic můžete vypít, kolik se vám žádá. Zkombinujte, co máte rádi, příliš husté smoothie nařeďte vodou. Pokud nestíháte, připravte si předem zásobu na celý den, nejlépe však smoothie chutná čerstvé.

Jídlo pro ploché břicho

Jídlo pro ploché bříško vybírejte z nabídky ovoce a zeleniny, jako přílohu volte celozrnnou rýži, quinou nebo kuskus, případně vločky. Při neodolatelné chuti na sladké namísto pšeničné mouky do koláčů použijte alternativní celozrnnou, špaldovou či mandlovou a cukr nahraďte medem. Nebo sáhněte po sušeném ovoci.

aktualityaktuality
PR články

Mohlo by Vás zajímat

Redakční výběr