magazín

Trendy v bydlení na podzim 2020: Pokud chcete vylepšit vaše bydlení za víkend, stačí vám změnit pár detailů

PR články

Místo, kde se momentálně zdržujeme nejvíce si zaslouží naši pozornost. Poznejte nové interiérové ​​trendy na podzim a zimu 2020, kterými můžete vylepšit váš domov. Díky pestré paletě interiérového designu a doplňků dnes není těžké za pár peněz proměnit interiér na prostor, který jste si vysnili.

Stačí změnit pár detailů a za víkend se tak můžete ocitnout ve vylepšeném bydlení, které bude působit jako z katalogu. Nejnovější trendy a inspirace jsou ve znamení rodiny, útulnosti a oázy klidu, kterou si musí vytvořit každý sám po svém.

Ratan a hřejivé materiály vykouzlí teplo domova
Sterilní prostředí nebo prázdný prostor vyžaduje něco, čím toto místo zútulníte. Skvělým pomocníkem na této cestě jsou ratanové koše, které samy o sobě plní funkci skvělého a praktického doplňku. Design a materiál, ze kterého je zhotoven evokuje teplo a poslouží také jako odkládací prostor. Velmi dobře v něm vypadá jen tak přehozena deka nebo jiné měkké materiály a tkaniny.

Nedělní ráno v kruhu rodiny
Den, který si dokážeme vychutnat nejvíce ze všech v týdnu. Neděle má svébytný význam a věnujeme ji rodině. Přesně v tomto duchu se nesou nejnovější trendy v interiéru a tomu jsou přizpůsobeny i doplňky. Stačí sáhnout po kožešinovém koberečku a váš prostor ihned získá nový rozměr. S klesajícími teplotami oceníte tento bytový doplněk ještě více a vaše rána se stanou i díky němu nezapomenutelné. A vůbec nemějte výčitky, že jste ještě v pyžamu. V neděli je prostě všechno odpuštěno.

Harmonické duo – dřevo a kůže
Symbióza, která je pro chladné období tak typická. Dřevo a kůže tvoří harmonické duo a pokud se rozhodnete spojit tyto materiály ve vašem interiéru, myslete na to, že méně je někdy více. Velkou službu v proměně interiéru vám udělá designové křeslo. Kůže v karamelovém odstínu dokáže rozehrát s interiérem zajímavou hru a sami zjistíte, jakou sílu má doplněk po tom, co se zakomponuje do prostoru.

aktualityaktuality
PR články

Mohlo by Vás zajímat

Redakční výběr