magazín

Výhody svatby na jaře

PR články

Hledáte vhodnou dobu, kdy naplánovat svůj velký svatební den? Inspirujte se výhodami jarní svatby. Užít si můžete nejen příjemné počasí, ale také tématické jarní květiny. Vyberte si pro svou svatbu datum, které pro vás bude nezapomenutelné.

Jarní svatba je pro mnoho z nás romantickou a vysněnou představou. Probouzející se příroda, příjemně teplé počasí a rozkvétající květiny i růžově obsypané stromy ke svatbě přímo svádí. Naplánujte si svou svatbu právě v toto období a nenechte se omezovat pověrami.

Jarní počasí

Počítejte s tím, že jarní počasí je často nevyzpytatelné a je důležité mít vždy nejen plán A, ale také klidně plán B a C. Díky náhradním plánům budete klidnější a svůj velký den si užijete bez stresu. Pokud na jaře vybere pro svatbu otevřený prostor a místo v přírodě, mějte navíc domluvený prostor pro případě deště, bouřek a jiných nepřízní počasí.

Svatební oblečení

Je na vás, zda si půjčíte svatební šaty nebo si koupíte vlastní. V každém případě však myslete na to, že i na jaře může být ještě chladno a je potřeba počítat se sakem, kabátkem nebo svetříkem. U pánského svatebního obleku zvolte vždy košili s dlouhým rukávem, případně pod sako dejte ještě vestičku.

Květiny všude kolem

Využijte jarního období a nechte si připravit kytici z toho, co právě roste kolem. Jarní květiny by měly být součástí i svatební výzdoby a dekorací. Vsaďte na cibuloviny, ať už se jedná o tulipány, narcisy nebo třeba hyacinty.

Zaměřeno na jídlo

Na jarní svatbě oceníte příjemně teplé, ale nikoliv příliš vysoké teploty. Nemusíte se bát, že by se váš svatební dort rozpustil nebo se vám zkazilo jídlo. Vždy však dbejte na to, aby bylo správně uchováno a na svatební hostině bylo vždy čerstvé. Opět se můžete inspirovat ročním obdobím, místem svatby i samotným tématem a připravit například ovocné mísy, včetně čokoládového fondue a podobně. Vsaďte na regionální potraviny, ale přitom klidně nechte své hosty ochutnat něco nového.

aktualityaktuality
PR články

Mohlo by Vás zajímat

Redakční výběr