magazín

Aktuální hity podzimního stolování: Dominují přírodní barvy a dekor v spojitosti s luxusním příborem

PR články

podzimní tóny
Nestárnoucí klasika v podobě barev všech odstínů padajícího listí. Hnědá, vínová, červená, oranžová, žlutá, těmito barvami na prostírání nic nezkazíte. Teplé odstíny k tomuto ročnímu období neodmyslitelně patří a vůbec nevadí, že se opakují každý rok. I starou dobrou klasiku víte všelijak obměňovat.

přírodní dekorace
Nejlepší věci jsou ty zdarma a to teď nemáme na mysli lásku či přátelství, ale různé dekorace, které si můžete během podzimu nasbírat v lesích a na loukách. Načež utrácet peníze na umělé květiny či větve v obchodech, když si je můžete nasbírat samy? Nejenže si uděláte pěknou procházku, ale i ušetříte na vánoční dárky. Sbírejte kaštany, bukvice, žaludy, větvičky, suché listí, cokoliv, co vám padne do oka a dá se to použít na dekorování. Z listů můžete udělat například jmenovky, volně jejich poskládat po stole nebo jen tak vysypat do vázy. Je to na vás.

Mohlo by vás zajímat: Koupelny v glamour stylu vás okouzlí: Takto si je dokážete vyčarovat i doma

Zlaté doplňky
Příbory už dávno nejsou pouze stříbrné barvy. Najdete už i stylové černé, ale kousek nostalgie a vintage atmosféry vdechne do vašeho prostírání právě ten zlatý. Příbor je jakýmsi šperkem celého stolování, proto je jeho výběr důležitý. Zlatou barvu pak můžete zopakovat na svícnu, míse s ovocem či stojanu na ubrousky.

rozdílné nádobí
Už dávno neplatí, že talíře, sklenice či šálky musí být všechny stejné, právě naopak. Vyhrajte se s barvami, vzory, velikostmi, zdobením, ale vše s mírou, aby z toho nebyl jeden mišmaš. Pokud se rozhodnete pro různé kousky nádobí, zbytek prostírání, tedy ubrus či ubrousky by měly být jednodušší, aby to celkově nepůsobilo chaoticky.

barevné sklo
Při stolování se můžete vyhrát is sklenicemi. Čekáte návštěvu? Potom nudné sklenice z čirého hladkého skla nechte zavřené ve skříňce. Vyzkoušejte ty z barevného a pokud budou navíc strukturované, celkový dojem bude působit velmi luxusně.

aktualityaktuality
PR články

Mohlo by Vás zajímat

Redakční výběr