magazín

Proměňte svůj domov na venkovskou oázu: Díky tomuto to zvládnete bez větší námahy

PR články

základní prvek
Pokud je nějaký materiál, na který byste se při budování či předělávání domova na venkovské sídlo měli zaměřit, tak je to jednoznačně dřevo. Klasika, která se nikdy neomrzí. Právě tento materiál dodává obydlí nádech venkova, útulnosti a a hřejivosti. Soustředit se můžete na větší detaily jako stropy, podlaha, velké knihovny z masivního dřeva, ale zároveň tak i na drobnosti jako stolek, či židle, okenice a také obyčejné doplňky – tác, retro hračky.

V tomto případě je ale důležité dbát na dvě věci – kvalitu a jednotnost. Kvalita při nákupu dřeva je v podstatě investice na téměř celý život. Se správným materiálem vynikne váš domov ještě více. A stejně tak je důležité věnovat pozornost tomu, abyste nesměšovaly různé druhy dřeva, ale drželi se stejného odstínu.

Vyhrát se ale můžete s barvami u ostatních doplňcích, jako koberce, polštáře, rohožky, závěsy či povlečení … Pokud zkombinujete barvy a kvalitní dřevěné materiály, dosáhnete skutečně dokonalý výsledek. No pokud se však chcete vyvarovat klasickému „domáckého“ stylu, zkuste kombinaci venkovských prvek a industrialismu, tedy dřeva a kovu. Dosáhnete tak platný Platné vzhled interiéru.

aktualityaktuality
PR články

Mohlo by Vás zajímat

Redakční výběr